Kronika Tuláků
Archiv oddílu Tuláci převedený na Internet z klasické podoby kroniky.
Vedoucí oddílu:
Míla Fuček
Administrátor:
Míla Fuček
|
Nastavit tuto stránku jako domovskou
|
|
Krkonoše
Konáno dne 22. 03. 1992 (1468 přečtení)
V březnu je i první vícedenní výlet, tentokrát do Krkonoš na Luční boudu, kam jedeme společně s Jestřábi.
V pátek jsme vyjeli do Krkonoš. V Peci pod Sněžkou na nás bílé Isuzu nečekalo dle úmluvy a proto jdeme na Luční boudu pěšky i s báglama. Samozřejmě bloudíme a proto se vracíme do Pece a tam na nás už čeká rolba. Ale to potěšení svést se rolbou jsme měli my Jestřábi a já. Míla totiž trochu přidal a tak zmizel v mlze, ale s ním i Golem, Časomíra, David a Jarda. Rolba je proto dovezla do Luční boudy později.
Na chatě jsme se všichni ubytovali. Byli jsme všichni na jednom pokoji. Protože jsme měli večeři z vlastních zásob, strávili jsme celý večer na pokoji. Hráli jsme Dračí doupě. Potom jsme šli spát.
Po snídani jsme se vydali na Sněžku. Byla mlha a foukal ostrý vítr. Šli jsme po kůlech až k Obří boudě. Odtud jsme šli do pořádného kopce s pomocí řetězů, které současně sloužily za zábradlí. Foukalo to hůře, sníh padal o sto šest. Ale nakonec jsme se tam vydrápali.
Zapadli jsme do polské restaurace. Tam jsme obsadili všechny topení a sušili, co se dalo. Asi ve 12 hodin jsme se vydali dolů. Mlha opadla, takže se sešlo dolů celkem v pořádku. U Obří boudy jsem já a Golem čekali na Mílu. Cestou si mě i Golema vyfotografoval. Potom jsme šli dál až na Luční boudu.
Zase hrajeme Dračí doupě. Po večeři hrajeme "házenou". Při tom se mnou žuchla postel a rozdělila se na pět milionů miniaturních kousíčků. Jdeme spát. Po snídani odcházíme do Pece pod Sněžkou a autobusem do Prahy a potom metrem.
Ingoust
( Celý zápis |
  )
|
Oddíl Tuláci byl členem TJ oddílů rekreačních sportů Praha 4, která se nyní snaží podobný oddíl vytvořit. Pokud byste měli zájem, kontaktujte předsedu TJ Miloslava Fučka. |
|