Kronika Tuláků Kronika Tuláků

Dnešní datum: 09. 12. 2023   | Hlavní stránka | Archív členů | Weblinks |    
  Hlavní menu
Hlavní stránka
Archív členů
Weblinks
Ankety
TOP 15

Personalizace
Rozšírené vyhledávání

Něco více o oddílu
Myšlenka oddílu
O vedoucím oddílu
Více souvislostí

  Vyzkoušej

  Informace
Kronika Tuláků
Archiv oddílu Tuláci převedený na Internet z klasické podoby kroniky.

Vedoucí oddílu:
Míla Fuček


Administrátor:
Míla Fuček

  Reklama

  TOPlist

  Domovská stránka

Nastavit tuto stránku jako domovskou


  Doporučujeme

TOP.ER.CZ - český toplist přístupů


  Reklama

Vše souvisí se vším

Vše souvisí se vším

Protože vše souvisí se vším, zbývá ještě doplnit několik dalších souvislostí. Jak propojuje Létající kuřata a Brontosaurus (pozdější Tuláky) Dan Havlín, již vysětleno bylo. Ale jaká souvislost je třeba u příchodi Míly na 121. PS a 232. PS? Na 121. PS jje přivedl Petr Přibyl, který mu dělal v oddílu instruktor, ale po pár měsících odešel a Míla zůstal v oddílu sám. Na 232. PS přivedl Mílu zase Mirek Remeš. I on mu dělal v oddílu instruktora a také vydržel v oddílu tak asi měsíc nebo dva.

I Honza Lepič, který vedl s Mílou Létající kuřata na 121. PS přešel po vojně na 232. PS. V oddílu ale Mílovi moc nepomohl, i když na pár výletů s nimi jel. Založil si ale na 232. PS vlastní oddíl Rychlé šípy a pracoval zde ve vedení PS prakticky až do listopadu 1989.

Propojení s TTC Praha není jenom přes Petra Přibyla, který stál u zrodu původního TTC Praha, které bylo jakýmsi neformálním studentským spolkem. Do TTC Praha se zapojil i Karel Pešata, který byl prvním z instruktorů v Létajícím míčku a TTC Praha je jako jediný (samozřejmě mimo Míly) až dodnes. TTC Praha a oba oddíly (na 121. i 232. PS) ale propojoval i Honza Lepič, který stál při zrodu původního TTC Praha. Nakonec to byl on, kdo vyhecoval Mílu, aby po listopadu TTC Praha obnovil s tím, že mu s tím bude pomáhat. Míla TTC Praha obnovil, leč Honza okopíroval role Petra a Mirka a po pár měsících řady TTC Praha opustil.

Možná osud ještě nějaké souvislosti či spojení nachystá. Kdo ví? Třeba se ozve někdo ze starých členů a zapojí se do některé činnosti a nebo možná o generaci dále jeho děti. Aby tomu nestálo nic v cestě, zbývá ještě uvést Mílovu osobní stránku, na které je k nalezení aktuální kontakt.

  Reklama

  Počítadlo

  Stáhni si do mobilu

Stáhněte si do svého mobilu originální vyzváněcí tóny, obrázky, zvuky a nové hry.


  Reklama

  Ankety
Čtete rádi na Internetu kroniky různých oddílů?

Určitě
6620  (6620 hl.)
Občas ano
4029  (4029 hl.)
Raději si přečtu klasickou kroniku
3966  (3966 hl.)
Kroniky čtu pouze současné
4357  (4357 hl.)
Kroniky nečtu vůbec
4615  (4615 hl.)
Nevím, nedokážu to posudit
5877  (5877 hl.)

Celkem hlasovalo: 29464


  Reklama

  Informace
Oddíl Tuláci byl členem TJ oddílů rekreačních sportů Praha 4, která se nyní snaží podobný oddíl vytvořit. Pokud byste měli zájem, kontaktujte předsedu TJ Miloslava Fučka.

  Doporučujeme


MF SOFT Můj kontakt Magazín eKamarád TJ ORS Praha

Tento kronika byla vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Copyright ing. Miloslav Fuček + TJ ORS Praha - všechna práva vyhrazena - použití textů či fotografií bez souhlasu autora není povoleno